Užitečné informace

Užitečné informace pro rodiče i žáky

Informace o organizaci školního roku

Prázdniny

Metodik prevence rizikových forem chování

PaedDr. Ludmila Vojtíšková, tel. 734 201 762

Konzultační hodiny středa:

14:15 až 16:00 a po předchozí domluvě je možné i v jiném čase.

Naše celá škola (s názvem ZŠ a MŠ Neslovice) je zapojena v projektu Nenech to být.

Pokud má Vaše dítě problém se spolužáky nebo víte o jiném problému s nevhodným chováním, který je potřebné řešit a nepovažujete za vhodné ho řešit přímo, můžete využít Vy i děti tento odkaz: Nenech to být, kdy je možné zůstat v anonymitě.

PC: Máte kontrolu nad hrami, které kupujete svým dětem na PC? Doporučujeme sledovat tzv. PEGI hodnocení (rating). Tam se o hrách dozvíte bližší informace.

Aktivní odkazy:

Informace o PC hrách

Objasňující článek

Speciální pedagog

Mgr. Monika Jirglová, tel: 604148597

Konzultační hodiny:

Prosím o domluvení schůzky telefonicky nebo mailem

Činnost speciálního pedagoga ve škole:

Komplexní služba žákům a rodičům

Péče o žáky se SVP

Vyhledávání a péče o nadané žáky

Pomáhá při tvorbě IVP pro děti integrované